Головна
Наша стратегічна ціль - суттєве покращення духовного життя та фізичного здоров’я українського народу, укріплення його єдності і матеріального благополуччя.
Це побудова в Україні незалежної самодостатньої держави соціальної справедливості на основі Божих законів, духовності та моралі – Української Духовної Республіки.
Для досягнення цілі сформувати команду однодумців із просвітлених людей для яких духовне домінує над матеріальним.
Дати світу нову унікальну модель соціального устрою, в основі якої будуть лежати правильні людські стосунки, результатом яких буде життя в мирі та достатку.
Переорієнтація свідомості людей з філософії боротьби на філософію єдності,  домінування духовного розвитку в житті людини над матеріальним

Про основне

14 жовтня 2016 року, в свято Покрови Пресвятої Богородиці, день українського козацтва та захисника України - команда однодумців у м. Рівному започаткувала  Інститут української національної ідеї.

Цій події передувало 12 років наполегливої праці і спроб "достукатися" до влади та переконати зробити її основне, що консолідує український народ, - це розробити Українську національну ідею.

Зрозумівши, що це марно і що владі не до народу, ми вирішили це робити без влади, але з народом.

Справа, за яку ми взялися, - це свята справа, бо робиться во ім'я Творця і заради людей.

Бажаючих долучитися запрошуємо до співпраці.

 

Інститут української національної ідеї

 • Наша стратегічна ціль: 

  суттєве покращення духовного життя та фізичного здоров’я українського народу, укріплення його єдності і матеріального благополуччя.

 • Наша ідея:

  це побудова в Україні незалежної самодостатньої держави соціальної справедливості на основі Божих законів, духовності та моралі – Української Духовної Республіки.
   
 • Наша логіка:

  для досягнення цілі сформувати команду однодумців із просвітлених людей для яких духовне домінує над матеріальним, суспільні інтереси над особистими, а служіння Богу, Україні та народу є пріоритетом життя, а також розробка командою концепції української національної ідеї, тобто послідовності дій по досягненню цілі.
   
 • Місія України:

  дати світу нову унікальну модель соціального устрою, в основі якої будуть лежати правильні людські стосунки, результатом яких буде життя в мирі та достатку.
 • Філософія України:

  переорієнтація свідомості людей з філософії боротьби на філософію єдності,  домінування духовного розвитку в житті людини над матеріальним.