Новини

ОДГ для TG

16-17 січня 2021 року у м. Київ команда Школи управління "Єдність" провела третю гру для команди TG.

Гра була не простою, оскільки перед нами було поставлене завдання звести до спільного знаменника можливості шести продуктів. Ще раз переконалися, що правильне застовування методології дозволяє учасникам слухати і чути один одного, працювати на спільний результат і за короткий термін часу, завдяки взаємодії, досягати поставлених цілей.

Учасники відзначили позитивну атмосферу, яка панувала на грі та дієвість методології.

Ми надзвичайно вдячні команді TG за довіру і сподіваємось на продовження співпраці!

 

ОДГ для Amway

Цікавим викликом для команди Школи управління «Єдність» стала організаційно-діяльна гра для компанії «Amway».17 серпня у Тернополі ми провели одночасно 4 гри за один день у яких взяло участь 57 учасників. І хоча у нас вже був подібний досвід, проте щоразу це інша неповторна історія. Вміння працювати на результат, слухати і чути один одного, високий інтелектуальний рівень – допомогло учасникам прийти до результату.

І хоча гра закінчилась, проте вона тільки починається – тож бажаємо успіху в реалізації напрацювань!

Стратегічна сесія

Ще одну стратегічну сесію команда Школи управління "Єдність" провела для 16 учасників спільноти Бізнес-100 у Києві 4 липня 2020 р..


Цього разу ми не визначали тему і проблеми, які заважають досягнути ідеальної ситуації, а визначали цілі, які б стали спільними для всіх учасників спільноти.

У цьому полягає перевага організаційно-діяльної гри, адже залежно від того яке завдання стоїть перед нами, ми можемо по різному спроектувати саму гру. 

Шляхи духовного розвитку людини і суспільства

Цими вихідними, 30-31 травня 2020 р., пройшов 20 ювілений Київський міжнародний Форум «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства» і вперше у онлайн форматі.

Read more...

Нові виклики - нові можливості

Карантин, як і будь-яка криза, відкрив перед нами нові можливості. Зараз вже всі призвичаїлися і проводять не лише наради, обговорення, семінарі по zoom i skype, але і цілі конференції.

Read more...

Нові умови - нові виклики

Умови в яких опинився світ сьогодні ставить перед нами нові виклики. І якщо раніше ми працювали лише «вживу», то в умовах карантину сьогодні змушені перейти в онлайн.

Read more...

Стратегічна сесія в Одесі

Останнім часом в Україні з’являються спільноти, які мають конструктивні і талановиті ідеї стосовно розвитку економіки, суспільства, технологій.

Read more...

Модерування з елементами гри

Школа управління "Єдність" має у своєму арсеналі кілька авторських інтелектуальних інструментів, серед яких організаційно-діяльна гра.

Read more...

Оновлене навчання ігротехніків для молоді

Кажуть, серед іншого справжню команду формує спільна діяльність.

Read more...

Форум Польща-Україна

4-5 лютого 2020 року проходив  ХІІІ Форум Європа – Україна на тему "Нові можливості, старі загрози".

Read more...

Гра з молоддю - нова перспектива

Вчора наша команда провела гру із студентами Національного університету водного господарства та природокористування.

Read more...

Бізнес-гра Створюємо у Рівному клуб директорів та HR-ів

23 листопада Центр сприяння бізнесу та школа управління "Єдність" провели бізнес-гру для директорів та HR-ів, присвячену створенню в компаніях ефективної системи управління персоналом.

Read more...

Представники ІУНІ взяли участь у круглому столі, присвяченому економіці здоров’я, як елементу майбутнього України

 

 

21 листопада у Таврійському університеті імені В.І. Вернадського (Київ) відбувся науково-практичний круглий стіл «Від територіальної системи громадського здоров’я – до місцевої економіки здоров’я: інноваційний порядок денний для громад». Організаторами події виступили Національна науково-технологічна асоціація України, Спілка промисловців і підприємців України, ГО «Об’єднання народного контролю України».

Read more...

3 річниця ГО "Інститут української національної ідеї"

14 жовтня у теплій атмосфері нашої команди та однодумців ми підсумували результати роботи за рік. І, звичайно, говорили про плани на майбутнє. Незабаром чекайте наш звіт на сайті. 

Read more...

Інтелектуальний бізнес-клуб розпочав роботу

Вже втретє в нашому офісі відбулася зустріч Інтелектуального бізнес-клубу, започаткованого Школою управління «Єдність» спільно з Центром сприяння бізнесу (м. Рівне).

Read more...

Презентація книжки «Трансформація української національної ідеї»

Днями у Києві відбулася цікава подія - презентація книжки «Трансформація української національної ідеї», до якої увійшли твори 30 відомих українських істориків, філософів, політологів та культурологів.

Read more...