Новини

У ШКОЛІ «ЄДНІСТЬ» НАВЧАЛИ ІГРОТЕХНІКІВ

25-26 листопада в Школі «Єдність» відбувся навчальний тренінг для ігротехніків. У ньому взяли участь магістри психології з Сумського державного університету, рівненські освітяни, та підприємці.

Тренінг провів керівник ШЄ Анатолій Жуковський за допомогою ігротехніка Наталії Оксентюк.

Упродовж двох днів учасники навчання отримали теоретичні знання щодо організації та проведення організаційно-діяльної гри «Єдність». А також змогли закріпити отриманні знання на практиці під час пробної гри.

Із гарними враженнями, збагачені новими вміннями та знайомствами учасники навчань повернулися до свого звичного життя. Кожен з них зможе бути ефективнішим у професійній та особистій сферах завдяки новому досвіду, - переконані у Школі «Єдність».

Запрошуємо на навчання усіх зацікавлених.

Пишіть у дірект.

Про необхідність реформи системи органів державної влади і управління

Цього року 24 серпня ми будемо святкувати 32 річницю Незалежності України. Для людини це вік певної зрілості, підсумування своїх кроків на життєвому шляху: чого вже вдалося досягти, над чим ще варто попрацювати, від чого відмовитися. Для держави – цей вік не такий великий, однак певні підсумки та висновки теж можна зробити.

 


 

Read more...

Видавнича діяльність Інституту

У 2021 році ГО "ІУНІ" було видано книги Вінсенте Хао Чин "Об образовании" та переклад українською "Про освіту. Освіта без страху та порівняння".

Тренінг "Система управління "Єдність"

23-24 жовтня у м. Рівному після тривалої перерви відбувся тренінг "Система управління «Єдність": гармонійне поєднання духовного та матеріального в житті людини». 

Тематика тренінгу включала у себе розгляд таких блоків: Суспільно-економічна формація. Темпи збільшення інформації. Сходинки знань та почуттів: від елементарних до трансформаційних знань. Розкриття поняття «проблема». Поняття морфічного резонансу. Філософія єдності замість філософії боротьби. Гігієна думки, слова, діла: методика переведення бажань в цілі та їх досягнення. Рівень гармонізації людини. 4 сфери діяльності людини. Гармонійне поєднання духовного та матеріального в житті людини. Життєвий шлях та вплив помилок людини на її долю. Відкриття власного потенціалу шляхом пошуку власного місця. Метод постановки, оцінки та досягнення цілей. Синергетика: позитивна та негативна. Закон золотого перетину. Піраміда успіху та 4 етапи розвитку бізнесу.

Також були проведені 3 практичні роботи: «Місяць» - методика колективної підготовки правильного рішення проблеми та індивідуального його прийняття, практична робота «Мій стиль життя», практична робота “На трьох” – справедливе розподілення коштів, а також ознайомлення із практичною роботою «Метод рейтингового діагностування колективу фірми». 

Якщо вас зацікавив тренінг - звертайтесь і ми проведемо його для вас!

 

Форум молодіжного лідерства

24 вересня в приміщенні Рівненського державного гуманітарного університету відбувся Форум молодіжного лідерства, де взяло участь більше 80 студентів. 

Основна мета Форуму – активізувати молодь, показати інструменти участі та мотивувати до активної життєвої позиції. 

Лідером Школи «Єдність» була розкрита тема командного лідерства та новітніх форм командотворення. Форум проходив з використанням ігрових методологій.

21 Київський міжнародний Форум

29-30 травня 2020 р., пройшов 21 Київський міжнародний Форум «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства» у онлайн форматі.

Анатолій Жуковський підняв тему «УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ, АБО ОСНОВИ ТЕОРІЇ НОВОГО УСТРОЮ УКРАЇНИ»

Форум «Освіта, базована на цінностях

5 травня Анатолій Жуковський взяв участь у Всеукраїнському форумі «Освіта, базована на цінностях» (Другий всеукраїнський з’їзд педагогів із духовно-морального виховання).

Тема виступу: Духовно-моральне виховання як невід'ємна складова української національної ідеї.  Анатолій Жуковський переконаний, що в майбутньому будуть конкурувати не товари і послуги, а системи спільних цінностей і системи виховання та освіти. І тому так важливо, щоб з раннього віку ми системно закладали дітям вічні духовно-морально-етичні цінності, що в подальшому приведе до формування у них вірного світогляду.

Суть УНІ полягає у синтезі основних національних рис характеру українців, їхніх цінностях: Сім’я, Відношення до жінки і дітей, Земля, Воля, Духовність. Духовні цінності мають стати основою національних цінностей і на цьому фундаменті будуватися устрій в державі – відповідно Законам Творця.

У освіти є 4 аспекти, які потрібно включати в навчальну програми школи: Цілісне розуміння життя в 4 сферах (духовно-інтелектуальна, фізична, соціальна, матеріальна); Розвиток духовно та фізично здорової особистості і відповідного характеру; Компетентність (знання) з необхідних предметів; Здатність бути щасливим (що передбачає отримання навиків стресостійкості до викликів сучасного світу).

Стан будь-якого суспільства – це відображення ефективного чи неефективного етично-морального виховання, яке давало попереднє покоління своїм дітям. Злочинність, алкоголь, наркотики, збочення, грубість, несправедливість та інші негативні явища, які ми, на жаль, спостерігаємо в Україні та у світі – це лише докази сучасних недосконалих систем виховання та освіти, які не мають в своїх основах достатніх вірних та вічних духовно-морально-етичних цінностей.

 

 

Про здоров'я і не тільки

Вчора, 05 квітня, до нашого офісу завітав собріолог, заступник голови ГО "Рух "Твереза Україна", член нашої команди - Юрій Оробець.

Він прочитав лекцію на тему здорового способу життя, а саме про корисні для нашого організму продукти, про те, як правильно харчуватися під час посту, особливе зацікавлення викликала тема - як же змінити свої звички. 

Пан Юрій постійно читає захопливі лекції для школярів, військових, вчителів і хоч карантин вніс певні корективи у плани, проте він завжди намагається донести інформацію всіма можливими способами. 

ОДГ для TG

16-17 січня 2021 року у м. Київ команда Школи управління "Єдність" провела третю гру для команди TG.

Гра була не простою, оскільки перед нами було поставлене завдання звести до спільного знаменника можливості шести продуктів. Ще раз переконалися, що правильне застовування методології дозволяє учасникам слухати і чути один одного, працювати на спільний результат і за короткий термін часу, завдяки взаємодії, досягати поставлених цілей.

Учасники відзначили позитивну атмосферу, яка панувала на грі та дієвість методології.

Ми надзвичайно вдячні команді TG за довіру і сподіваємось на продовження співпраці!

 

ОДГ для Amway

Цікавим викликом для команди Школи управління «Єдність» стала організаційно-діяльна гра для компанії «Amway».17 серпня у Тернополі ми провели одночасно 4 гри за один день у яких взяло участь 57 учасників. І хоча у нас вже був подібний досвід, проте щоразу це інша неповторна історія. Вміння працювати на результат, слухати і чути один одного, високий інтелектуальний рівень – допомогло учасникам прийти до результату.

І хоча гра закінчилась, проте вона тільки починається – тож бажаємо успіху в реалізації напрацювань!

Стратегічна сесія

Ще одну стратегічну сесію команда Школи управління "Єдність" провела для 16 учасників спільноти Бізнес-100 у Києві 4 липня 2020 р..


Цього разу ми не визначали тему і проблеми, які заважають досягнути ідеальної ситуації, а визначали цілі, які б стали спільними для всіх учасників спільноти.

У цьому полягає перевага організаційно-діяльної гри, адже залежно від того яке завдання стоїть перед нами, ми можемо по різному спроектувати саму гру. 

Шляхи духовного розвитку людини і суспільства

Цими вихідними, 30-31 травня 2020 р., пройшов 20 ювілений Київський міжнародний Форум «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства» і вперше у онлайн форматі.

Read more...

Нові виклики - нові можливості

Карантин, як і будь-яка криза, відкрив перед нами нові можливості. Зараз вже всі призвичаїлися і проводять не лише наради, обговорення, семінарі по zoom i skype, але і цілі конференції.

Read more...

Нові умови - нові виклики

Умови в яких опинився світ сьогодні ставить перед нами нові виклики. І якщо раніше ми працювали лише «вживу», то в умовах карантину сьогодні змушені перейти в онлайн.

Read more...

Стратегічна сесія в Одесі

Останнім часом в Україні з’являються спільноти, які мають конструктивні і талановиті ідеї стосовно розвитку економіки, суспільства, технологій.

Read more...

Модерування з елементами гри

Школа управління "Єдність" має у своєму арсеналі кілька авторських інтелектуальних інструментів, серед яких організаційно-діяльна гра.

Read more...