Новини

ОДГ для Amway

Цікавим викликом для команди Школи управління «Єдність» стала організаційно-діяльна гра для компанії «Amway».17 серпня у Тернополі ми провели одночасно 4 гри за один день у яких взяло участь 57 учасників. І хоча у нас вже був подібний досвід, проте щоразу це інша неповторна історія. Вміння працювати на результат, слухати і чути один одного, високий інтелектуальний рівень – допомогло учасникам прийти до результату.

І хоча гра закінчилась, проте вона тільки починається – тож бажаємо успіху в реалізації напрацювань!

Стратегічна сесія

Ще одну стратегічну сесію команда Школи управління "Єдність" провела для 16 учасників спільноти Бізнес-100.


Цього разу ми не визначали тему і проблеми, які заважають досягнути ідеальної ситуації, а визначали цілі, які б стали спільними для всіх учасників спільноти.

У цьому полягає перевага організаційно-діяльної гри, адже залежно від того яке завдання стоїть перед нами, ми можемо по різному спроектувати саму гру. 

Шляхи духовного розвитку людини і суспільства

Цими вихідними пройшов 20 ювілений Київський міжнародний Форум «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства» і вперше у онлайн форматі.

Read more...

Нові виклики - нові можливості

Карантин, як і будь-яка криза, відкрив перед нами нові можливості. Зараз вже всі призвичаїлися і проводять не лише наради, обговорення, семінарі по zoom i skype, але і цілі конференції.

Read more...

Нові умови - нові виклики

Умови в яких опинився світ сьогодні ставить перед нами нові виклики. І якщо раніше ми працювали лише «вживу», то в умовах карантину сьогодні змушені перейти в онлайн.

Read more...

Стратегічна сесія в Одесі

Останнім часом в Україні з’являються спільноти, які мають конструктивні і талановиті ідеї стосовно розвитку економіки, суспільства, технологій.

Read more...

Модерування з елементами гри

Школа управління "Єдність" має у своєму арсеналі кілька авторських інтелектуальних інструментів, серед яких організаційно-діяльна гра.

Read more...

Оновлене навчання ігротехніків для молоді

Кажуть, серед іншого справжню команду формує спільна діяльність.

Read more...

Форум Польща-Україна

4-5 лютого 2020 року проходив  ХІІІ Форум Європа – Україна на тему "Нові можливості, старі загрози".

Read more...

Гра з молоддю - нова перспектива

Вчора наша команда провела гру із студентами Національного університету водного господарства та природокористування.

Read more...

Бізнес-гра Створюємо у Рівному клуб директорів та HR-ів

23 листопада Центр сприяння бізнесу та школа управління "Єдність" провели бізнес-гру для директорів та HR-ів, присвячену створенню в компаніях ефективної системи управління персоналом.

Read more...

Представники ІУНІ взяли участь у круглому столі, присвяченому економіці здоров’я, як елементу майбутнього України

 

 

21 листопада у Таврійському університеті імені В.І. Вернадського (Київ) відбувся науково-практичний круглий стіл «Від територіальної системи громадського здоров’я – до місцевої економіки здоров’я: інноваційний порядок денний для громад». Організаторами події виступили Національна науково-технологічна асоціація України, Спілка промисловців і підприємців України, ГО «Об’єднання народного контролю України».

Read more...

3 річниця ГО "Інститут української національної ідеї"

14 жовтня у теплій атмосфері нашої команди та однодумців ми підсумували результати роботи за рік. І, звичайно, говорили про плани на майбутнє. Незабаром чекайте наш звіт на сайті. 

Read more...

Інтелектуальний бізнес-клуб розпочав роботу

Вже втретє в нашому офісі відбулася зустріч Інтелектуального бізнес-клубу, започаткованого Школою управління «Єдність» спільно з Центром сприяння бізнесу (м. Рівне).

Read more...

Презентація книжки «Трансформація української національної ідеї»

Днями у Києві відбулася цікава подія - презентація книжки «Трансформація української національної ідеї», до якої увійшли твори 30 відомих українських істориків, філософів, політологів та культурологів.

Read more...

Бізнес-гра "Вимкнена команда. Як подолати проблему персоналу"

Школа управління «Єдність» провела чергову організаційно – діяльну гру 17 липня.

Read more...