Цікаве

Цікаві статті та посилання

1. Притча о жизни счастливой и не очень

 

2. Лист Альберта Ейнштейна дочці 

 

3. Енерго-інформаційне поле Всесвіту - джерело інформації. Розділ з посібника Михайла Чепиги "Як генерувати фахові ідеї". 

 

4. Колін Кемпбелл. "Китайське дослідження" - книга присвячена питанням здоров'я і харчування. Вона доводить, що саме правильне харчування дає можливість зберегти здоров'я, а також позбутися багатьох хвороб.

 

5. Поки Росія йде в минуле, Україна може піти у майбутнє, - Володимир Нікітін. Дуже цікаве інтерв'ю! Володимир Нікітін, футуролог, доктор культурології, засновник інтелектуального клубу "Foundation for future", архітектор, поет. https://www.youtube.com/watch?v=0UuGVeAyZl0&feature=share

 

6. Робота переможниці обласного конкурсу «Українська національна ідея як основа державотворення». Завантажити

 

7. Китайський філософ і культуролог Ван Гордон Ге у своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про концепцію культури гармонії, її витоки в китайській культурі і філософії, а також значення для майбутнього всього людства.

 

8. Джин Лоуренс. Закони правильних відносин із собою, людьми та Богом скачать (Книга "Законы правильных отношений с собой, людьми и Богом". Джин Лоуренс - Ривне, Волин. обереги, 2018. - 224 ст.)

 

9. Омріяна Україна - шлях в майбутнє. Олексій Толкачов

10. Аніта Мурджані: День, коли я померла..