Про нас

Школа "Єдність" - Про нас

pravka5

 

Школа управління «Єдність» - це команда однодумців, об’єднаних спільною метою, світоглядними цінностями, які живуть і діють за законами філософії Єдності.

 

Викладачі, тренери, методологи, ігротехніки – це високодуховні, освічені люди зі значним досвідом та знаннями, які підготовлені за Системою «Єдність», сповідують принципи та ідеологію Школи і готові поділитися цим з іншими людьми.

 

На чолі команди – Анатолій Жуковський, який є автором Системи «Єдність».

 

Головний інтелектуальний продукт школи – організаційно-діяльна гра (ОДГ).

 

Ціль команди Школи управління «Єдність»: Створення гармонійної, сильної, професійної команди однодумців, яка поширює методологію ОДГ як спосіб творення нової об’єднавчої культури.


Місія команди Школи управління «Єдність»: поширення нашої нової моделі командоутворення в основі якої лежать: єдина ціль, спільні духовні цінності та правильні людські стосунки для досягнення кінцевої цілі – побудови в України суспільства соціальної справедливості 6 рівня.

 

Завдання Школи управління «Єдність»: готувати і об’єднувати методологів для генерування інтелектуальних технологій з метою формування національної еліти України.

 

Мета Школи  управління "Єдність" - за найближчі 5 років підготувати та об'єднати достатню кількість свідомих Лідерів, які будуть творити Україну - щасливу країну майбутнього!

 

Хто наші учні - люди, які прагнуть позитивних змін у своєму житті та в країні:

- керівники та лідери організацій всіх форм власності;

- активна і обдарована молодь;

- педагоги та викладачі ВНЗ;

- психологи, тренери, консультанти;

- HR-менеджери;

- особистості з активною життєвою позицією

 

 School avt