Форум-фестиваль

Про фестиваль

"Українська національна ідея"

І форум-фестиваль - український міжнародний щорічний некомерційний захід. Фестиваль - це простір творення української національної ідеї, реалізації філософії єдності, здорового способу життя.

Місце проведення: Україна.

Термін проведення: Літо, 2018 р.

 

 

Що таке форум-фестиваль та для чого ми його проводимо?

 

Понад 10 років наша команда займається темою української національної ідеї. Є багато теоретичних напрацювань та практичного досвіду. Є бачення: що робити, як робити і з ким робити. Цим баченням ми хочемо поділитися із небайдужими та зацікавленими українцями, почути їхні думки та пропозиції щодо побудови щасливої, процвітаючої України. А в разі співпадання світоглядного бачення, цілей, місії, філософії, принципів діяльності запросити приєднатися до нашої команди, щоб майбутнє України творити разом.


Основна мета фестивалю: обговорення питань української національної ідеї, спільний пошук відповідей на такі життєво важливі питання, як: що таке українська національна ідея? У якій Україні ми живемо? Що нас чекає в майбутньому? У якій країні ми хочемо жити?.


У перший день фестивалю майстри будуть презентувати свої майстер класи з тем:
1. Організаційно-дієва гра "Українська національна ідея" (тематичні групи: освіта, право, політичний устрій та державне управління, менеджмент та економіка, екологія, психологія та інформаційний простір, культура, медицина, наука, релігія).
2. Моделювання суспільства на основі правильних людських стосунків.
3. Вчення про соціально-економічний трикутник.
4. Майстер-клас "Автономна система управління бізнесом".
5. Тренінг "Єдність" (детально у розділі Школа "Єдність" на сайті http://iuni.com.ua/ ).
6. Майстер-клас "Здорове харчування".
7. Гра самопізнання.

8. Позбавлення від шкідливих звичок та залежностей

 

Учасники фестивалю матимуть змогу визначитися зі своєю участю в заходах фестивалю, змінювати свою роботу за бажанням, вносити на розгляд оргкомітету свої пропозиції, запропонувати фестивалю свої майстер-класи, лекції, семінари, виступи та ін.


Між традиційною, «сухою» формою науково-практичної конференції і цікавою демократичною формою форуму-фестивалю ми вибрали останню, щоб поєднати приємне і корисне.


Методика організаційно-дієвих ігор, за якою будуть проводитися майстер-класи, передбачає максимальне включення кожного з учасників у групову роботу. Крім того, використовуватимуться такі спільні форми роботи, як тренінги, «круглі столи», семінари та ін.


Для тих, хто не знайде себе у груповій роботі, передбачено велику кількість різноманітних творчих майстерень, як от: гончарства, бісероплетіння, писанкарства.
Щовечора для учасників фестивалю – культурна програма за участю професійних колективів, колективні співи та танці біля вогнища на лузі поруч із лісом.

 

По завершенню фестивалю, всі основні напрацювання будуть розміщені на сайті Інституту української національної ідеї для ознайомлення та практичного використання в  житті. Крім цього передбачається, що ті учасники які захочуть до наступної зустрічі на фестивалі в 2018 році продовжити роботу з цікавих для них тем, будуть зорганізовані в групи:


1. Освіта.
2. Право.
3. Політичний устрій та державне управління
4. Менеджмент та економіка.
5. Екологія.
6. Психологія та інформаційний простір.
7. Культура.
8. Медицина.
9. Наука.
10. Релігія.

Під керівництвом модераторів ці учасники будуть заочно продовжувати співпрацю і будуть включені в роботу відповідних кафедр Інституту української національної ідеї.


Усю свою діяльність ми можемо розділити на 4 сфери:
1. Духовно-інтелектуальна (віра, культура, освіта і т.д.).
2. Фізична (стан здоров'я та ін.).
3. Соціальна (соціальний статус, стосунки в сім'ї та з іншими людьми тощо).
4. Матеріальна (матеріальне забезпечення, статки).


Якщо в якійсь із цих сфер у нас негаразди, то негаразди і в нашому житті. Але ми знаємо як виправити ці негаразди і готові своїми знаннями, досвідом поділитися з вами.


Приїздіть, ми вас чекаємо!
Голова правління ГО «Інститут української національної ідеї»

Анатолій Жуковський