Наша команда

Жуковський Анатолій Петрович

 

Автор системи "Єдність", засновник та керівник школи "Єдність", спеціаліст у галузі створення та розвитку бізнесу різних сегментів, бізнесмен, благодійник, патріот України. Засновник громадської організації Інститут української національної ідеї.

 

 

Вєтров Іван Васильович

 

Перший проректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Заслужений учитель України, голова Рівненського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

 

 

 

Read more...

Кожушко Леонід Федорович

 

Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, директор Західного бізнес-центру, Голова правління громадської організації  "Регіональний центр євроінтеграційних проектів". 

 

 

 

Радін Володимир Євгенович

 

 

Народився у м. Путивль Сумської обл. Тривалий час проживав в м. Кузнецовськ (Рівненської обл.)  та працював в ЗАТ "Управлiння будiвництва Рiвненської АЕС" на керівній посаді.  На даний час проживає і працює у м. Києві, заступник директора компанії ТзОВ «Комінвест». З 2008 року бере активну участь у діяльності школи "Єдність" в ролі ігротехніка.

 

 

 

Read more...

Черній Алла Леонідівна

У 2004 р. захистила дисертаційне дослідження в Інституті світової економіки та міжнародних відносин (м. Київ) на здобуття вченого ступеня кандидата політичних наук, доцент кафедри політичних наук РДГУ, веде активну наукову, педагогічну, громадську та політичну діяльність, депутат Рівненської обласної ради. На даний час ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у м. Рівне. 

 

 

 

 

Read more...

Капітула Ігор

 

Адвокат, веде активну правозахисну діяльність, член ВГО "Асоціація правників України", автор проектів впровадження здорового способу життя серед дітей та молоді, почесний член дитячої громадської організації "ОЛЬБЕРИ", підприємець, учасник програм практичної психології.

 

 

 

 

Read more...

Оробець Юрій Григорович

Проживає у м. Черкаси, за освітою магістр державного управління. Член Секретаріату ВГР «Твереза Україна», заступник голови ГО "Рух "Твереза Україна" та керівник відокремленого підрозділу Го "Рух "Твереза Україна" в Черкаській області, автор циклу тверезницьких радіопередач на черкаському радіо. Як собріолог (наука про тверезість) читає лекції на теми собріології і здорового способу життя.

Посилання у соцмережах: https://cutt.ly/XsbKhRK

https://www.facebook.com/yorobets

 

 

 

 

Кучик Леонід Миколайович

 

Народився на Рівненщині,засновник громадських та комерційних структур.
Підприємець, меценат. Мешкає у м.Рівне.

 

 

 

 

 

Read more...

Жуковська Тетяна Федорівна

Освіта вища, РДГУ, фізико-технологічний факультет. Викладач в ВПУ-1 м. Рівне. Активний помічник по діяльності Інституту української національної ідеї.

Кредо життя: "Чоловік служить Богу, а дружина служить чоловікові".

 

 

 

Круглик Павло Григорович

Вища освіта, підприємець – займається садівництвом, озелененням, ландшафтним дизайном та будівництвом. Пропагує здоровий спосіб життя та є членом Рівненської обласної федерації риболовного спорту.

 

  

Read more...