Інші фільми

Фільми рекомендовані для перегляду

1. Фільм "Дім. Історія подорожей". Режисер Ян Артус Бертранд / Yann Arthus-Bertrand, 2009 р.

 

2. Фільм "Процвітання. Чи готова до нього Земля!". Режисери Steve Gagn?, Kimberly Carter Gamble, 2011 р.

 

3. Фільм "Планета мавп. Куди зникають розумні діти". В авторському документальному фільмі Іларіона Павлюка представлені результати незвичайного наукового дослідження. В рамках проекту, спеціально для телеканалу "Україна", вперше в країні визначено рівень IQ всієї української нації. 

 

4. Фільм "Код нації". Режисер Володимир Рибась, 2012 р.

 

5. Фільм "Звичайні зомбі. Як працює брехня". Документальний проект розповість глядачам про техніки маніпуляції свідомістю, про те, як працюють технології переконання, і навіть про те, як змусити будь-яку людину повірити в найнеймовірніші речі. 

 

6. "Локальне вирішення глобальних проблем" (2010 р.) Науково-популярний фільм легендарного французького режисера «Прекрасної Зеленої» Колін Серро. Фільм про наслідки індустріального сільського господарства та локальні ініціативи органічного землеробства в різних куточках планети для збереження та відновлення земельного та насінневого фонду.

 

7. "Знищення людства" – Загублений світ. 38 випуск. Щодня у світі помирає 160 тисяч людей: хтось іде через вік, хтось гине у ДТП, когось спіткала невиліковна хвороба, а до когось дотягнулися руки терористів. Чверть від загального числа втрачених – жертви війни та голоду. Та що насправді приховується за страшними показниками: трагічна доля, випадковість чи хтось навмисне смикає за ниточки смерті?

 

8. “Худобозмова”(Cowspiracy: The Sustainability Secret)

Фільм знятий під керівництвом Кіпа Андерсена і Кігана Куна, присвячений руйнівному впливу тваринництва на навколишнє середовище і політиці природоохоронних організацій з цього питання.

 

9. "При чому тут здоров'я" (What the Health?, 2017 р.). У документальному фільмі "При чому тут здоров'я"  досліджується індустрія організації охорони здоров'я, уряду, фармацевтики та медичних організацій. 

 

 

 

Д