Наші продукти

Навчання з проведення організаційно-діяльної гри

Формат – 2 дні, 10-12 учасників

Це навчання для вас, якщо:
1. Ви організовуєте публічні обговорення тих чи інших тем. І знаєте на власному досвіді, що учасники рідко здатні дійти спільного бачення, не кажучи вже про дію. У найкращому випадку усі розходяться висловивши власну думку і не почувши один одного. У гіршому – обговорення виливається в конфлікт, який триває набагато довше, ніж організована вами зустріч.
ОДГ – ідеальний формат для налагодження конструктивної комунікації, узгодження позицій і інтересів у групі, переходу від конфліктної ситуації до синергетичної, планування і здійснення спільних проектів. А також – чудовий управлінський інструмент.
2. Ви – консультант з управління, коуч, тренер, HR, психолог, ментор, трекер. І вам знайома ситуація, коли замовник прагне змінити управляєму систему або життєву ситуацію на краще, але при цьому не готовий змінюватися сам.
ОДГ організовується таким чином, що учасник бачить ситуацію або систему цілісно і у взаємозв'язках. І, що суттєво, себе самого у цій ситуації. А, отже, здатний оцінити, як його рішення і дії впливають на стан всієї системи. В результаті людина усвідомлює, що більшість проблем – не у зовнішньому світі, а в її мисленні. Інтелектуальна гра дозволяє учасникам змінювати неефективні моделі мислення на дієві, без насильства, добровільно, природно і швидко. Як наслідок, люди свідомо звертаються до фахівців, здатних допомогти їм у реалізації знайдених під час гри моделей.